Cangül Yatırım Petrol

v
close
Ankara Toptan Mazot

Cangül Yatırım Petrol / Ankara Toptan Mazot

Hakkımızda

Cangül Yatırım Petrol tarafından, bölgemiz ve tüm Türkiye’de akaryakıt kullanan küçük, orta ve büyük ölçekli tesislerin, şantiyelerin, fabrikaların, madenlerin ekonominin çarkı olan tüm sanayi kuruluşlarının akaryakıt ihtiyaçları, deneyimli ve etkin hizmet altyapısı, üstün kalite güvencesi ve günümüzün en uygun ekonomik ve finansal koşullarıyla karşılanmaktadır.

Cangül Yatırım Petrol , hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet konusunda kaliteyi arttırarak, müşteri memnuniyetini en öncelikli prensiplerimiz arasında görmüş ve temel ilke kabul etmiştir.

Cangül Yatırım Petrol altyapısı, işinin konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü akaryakıt siparişlerini temiz, zamanında, emniyetli, standartlarına uygun planlı ikmal ve teslimat uygulamaları ile tüm Türkiye genelinde adrese toptan akaryakıt satış servisi hizmetlerini vermektedir.

Cangül Yatırım Petrol olarak müşterilerimizin mevcut operasyonlarını en verimli hale getirmek için, ihtiyaçlarınızı analiz ederek, maliyetlerinizi düşürecek çözümler sunuyoruz.

close
Kapat